Отже, маленький пекінес з'явився у вас вдома. Для початку дайте йому можливість озирнутися, звикнути до незнайомої обстановки. Друзі та родичі не повинні в цей момент знаходитися у вас в гостях. У перші дні появи цуценя в будинку не варто його втомлювати присутністю чужих людей.
Місце для щеняти повинне бути приготоване заздалегідь. Це може бути кошик з невисокими стінками або коробка з прорізання дірок, через яке щеня міг би вільно входити і вихродіть. Можна купити в зоомагазині спеціальний собачий будиночок. Потрібні також мисочки для корму та води, металличес гребінець з рідкими зубами і спеціальна масажна щітка для собак.
Покажіть цуценяті його спальне місце. там має лежати м'яку ковдру, покрите зверху шматочком підстилки, привезеної від заводчика разом Сощенка. На ній збереглися звичний для малюка запах - запах мами і побратимів. Так щеня буде менше лякатися і швидше звикне до нового будинку.
Не слід вкривати цуценя, коли він спить, - краще подбати про те, що б місце не знаходилося на протязі, під кватиркою або у балкона.
Не ставте цуценя в прохолодних місцях і у батареї. Собака потребує такому місці, де вона зможе спокійно спати в будь-який час дня і ночі. краще організувати місце малюка в спальні або поруч з нею, що б щеня не відчував себе самотньо, особливо вночі.
З перших же днів починайте привчати малюка до чистоти. Поруч з місцем покладіть газетку, її треба буде регулярно міняти. Поступово переміщайте газету в більш відповідне для собачого туалет місце - ванну кімнату, коридор тощо Щеня дуже швидко навчиться акуратності. Якщо ви помітили, що він турбується, крутиться і шукає місце, де "присісти", спокійно перенесіть його на газетку. Коли малюк зробить "свої справи", похваліть його. Навіть якщо щеня вже облюбував інше местопродолжайте наполегливо садити його на газету: він швидко зрозуміє, що від нього вимагається і не завдасть вам клопоту надалі. На жаль, деякі власники тичат цуценя носом у сделанности їм калюжку, намагаючись таким чином привчити його до чистоти. У цій ситуації маленький щеня не зрозуміє, що від нього вимагається, або зрозуміє не так, як вам хотілося и. До того ж таке виховання може зробити його полохливим і нервовим.
Наберіться терпіння. ваш вихованець не звикне до нового будинку за один день, тому в перший час слід приготуватися до деяких несподіванок.
Як і будь-якій дитині, цуценяті необхідні іграшки. Веселий і життєрадісний, він не відмовить собі в задоволенні попустувати з ними. Іграшки повинні відповідати розмірам цуценя, але не бути занадто маленькими, щоб малюк не зміг їх проковтнути. Купувати іграшки краще з щільної гуми, щоб цуценя не міг відкушувати від них шматочки. Пластмасові іграшки дуже небезпечні. Замість іграшки можна використовувати капустяний лист, яблуко, почищену цілу морквину, сиру велику яловичу кістку.
Дуже важливо навчитися правильно брати цуценя на руки, тому що зв'язки і м'язи у малюка ще дуже слабкі. Якщо піднімати його за передні лапки, то легко спотворити. Брати цуценя потрібно одночасно двома руками, саджаючи його на одну руку і притримуючи інший під груди. Тримати слід міцно, щоб малиш видерся і не гепнувся на підлогу. Краще присісти до цуценяти і не піднімати його без крайньої необхідності. Ніколи не залишайте цуценя одного на дивані, тому що він може від туди зістрибнути і пошкодити собі лапи або вдаритися.
Цуценяті, як і дитині, треба багато спати. не будіть його, якщо він відпочиває. Нехай прокинеться сам - тоді він буде веселим і грайливим.
Намагайтеся не залишати цуценя одного на довго, а йдучи ввечері, вмикайте світло в коридорі або спальні.
До нашийника малюка слід привчати поступово. Нашийник повинен бути з міцної м'якої шкіри і відповідати розмірам цуценя. Для початку треба надягати ошийник будинку. Коли він перестане звертати уваги на нашийник, можна починати пристібати до нашийника поводок. Запасіться терпінням, адже малюкові ще не все ясно, він не завжди розуміє, чого від нього хочуть.
Дуже важливо привчити собачку до її прізвисько. Як можна частіше кличте до себе цуценя, вимовляючи його ім'я і використовуючи команду "До мене". Хваліть його. Малюк дуже швидко зрозуміє, як його звуть, а заодно і навчиться підходити по команде.В подальшому це вам дуже стати в нагоді під час прогулянок.
Гуляти з маленьким пекінесом можна тільки після того, як йому будуть зроблені всі щеплення. До цього цуценя на вулицю можна виносити тільки на руках і тільки в гарну погоду. З нещепленим цуценям не можна ходити в гості, навіть якщо там немає тварин.
Нарешті ветеринар зробив всі щеплення і дозволив виходити на прогулянки. Не перестарайтеся. Спочатку щеня не повинен здійснювати тривалі прогулянки, щоб занадто не стомлювати: достатньо 10 - 15 хвилин 1 - 2 рази на день. маленький пекінес може отримувати большуб частину необхідних йому навантажень прямо в квартирі. Надалі прогулянки з Подрощенная цуценям повинні стати регулярними, і він швидко навчиться справляти свої потреби на вулиці. Слід лише уникати спеки. У дождлівцю і брудну погоду пекінесові одягають спеціальний комбензон.
Переоцінити прогулянки з собакою важко, вони позитивно впливають на кровопостачання і обмін речовин. До того ж на вулиці собака навчається ставитися правильно до інших собакам (не боятися і не прістовать до них), швидко реагувати на команди хозяіна.Еслі господар кличе собаку, вона повинна слухатися негайно: дуже багато дрібних собак гине на вулиці від зубів і лап великих собак, під колесами машин та велосипедів.
Психологічний комфорт пекінеса залежить від кількості часу спілкування з людиною один на один. Пам'ятайте, що любов собаки - це величезна відповідальність.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Собака
Кращий сайт про породу собак Сибірський хаскі. Багато цікавої інформації.
Подарок
Лучшие поздравления на портале Vfarte.ru. Стихи, смс - всё для вас! 
Цікавий україномовний сайт медичної тематики. Відвідуйте медичний портал.