Виставки пекінесів

Підготовка до виставки включає в себе два аспекти: спеціальний тренінг і підготовка вовни.
За кордоном існують спеціальні тренінг-класи, де, починаючи з щенячьего віку, собак готують до проходження; жсперізи на виставці. Через брак у нас таких відзначимо основні моменти тренінгу.
Насамперед необхідно придбати повідець для виставок. Він являє собою тонкий нейлоновий шнур з петлею для руки і петлею для шиї зі спеціальними фіксаторами діаметру.
На рингу собака рухається зліва від власника. Рухи собаки повинні бути бадьорими, вона повинна бути в змозі пройти достатню дистанцію, в тому числі і з поворотами по трикутному маршруту, коли попросить експерт. Собака не повинна звертати уваги на сусідів по рингу. Хвіст і голова повинні бути підняті.
Пекінеси проходять експертизу на столі, а порівнюються на підлозі. Ви повинні привчити вашого вихованця до виставкової стійці на столі й на підлозі. При огляді собака повернена боком до експерта, варто твердо на ногах, піднявши голову. Вказівним або великим пальцем ви злегка натискаєте на підставу хвоста, так, щоб він гарно лежав на спині. При достатньому тренінгу собака по команді сама встає в виставкову стійку, і не потрібно підтримувати хвіст. Собака повинна стояти абсолютно спокійно, поки експерт дивиться прикус, наявність сім'яників і обмацує її. Щоб добитися добрих результатів, необхідні багаторазові тренування за допомогою словесних команд і асистента, виконуючого роль експерта. Підготовка шерсті до виставки повинна максимально сприяти відповідністю пекінеса стандарту. Як ми вже говорили, шерсть пекінеса вимагає ретельного догляду. Якщо ви регулярно доглядаєте за шерстю пекінеса і виконуєте всі рекомендації з підтримання вовни в хорошій кондиції, то підготувати пекінеса до виставки вам буде нескладно. За день до виставки ретельно, з тальком і спреєм-кондиціонером, прочешіть собаку, перевірте пачоси на лапах і кігті, якщо необхідно, подстригите їх, щоб довжина відповідала необхідної. На виставці вам залишиться тільки причесати пекінеса так, щоб надати йому львіноподобний вигляд і підкреслити прямоугольность голови.
Робити це потрібно таким чином

Час від часу, до початку вашого рингу, чистою серветкою протирайте шерсть під очима і над складкою, щоб "обличчя" пекінеса не виглядало мокрим і неохайним. Загальні рекомендації
· Перед поїздкою на виставку пекінеса не годують;
· Не забудьте захопити з собою необхідні предмети догляду за шерстю: воду, мисочку, серветки, рушник;
· Транспортують пекінеса на виставку в переносному боксі, щоб не зіпсувати підготовлену напередодні шерсть;
· На виставку треба приїжджати заздалегідь, щоб у вас було достатньо часу на підготовку собаки до рингу;
· Очікуючи рингу, не слід гуляти з пекінесом по виставці, щоб не забруднити його шерсть;
· Найголовніше - не нервуйте, пам'ятайте, що ваша нервозність передається собаці.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Собака
Кращий сайт про породу собак Сибірський хаскі. Багато цікавої інформації.
Подарок
Лучшие поздравления на портале Vfarte.ru. Стихи, смс - всё для вас! 
Цікавий україномовний сайт медичної тематики. Відвідуйте медичний портал.