Догляд за пекінесами

Пекінеси відносяться до порід собак не дуже простим у догляді. Будьте наполегливіше, вони розумні, але норовливі собаки, тому швидко встановлять свої правила, якщо цього не зробіть ви.
Щодня розчісуйте собаку, у неї дуже густий підшерсток, який легко сплутується, якщо за ним погано доглядати. Купають пекінесів зазвичай один або два рази на місяць.
Можна підстригти пекінеса, якщо він не бере участь у виставках. Коротка стрижка зменшує сплутування і необхідність у постійному розчісуванні, а так само кількість вовни в будинку, так як ці собаки достатні сильно линяють.
Регулярно чистите вуха і складки на морді собаки. Протирайте пекінесові очі і бережіть їх від травм.
Більшість пекінесів не дуже люблять прогулянки. Вони можуть миритися з ними, але краще залишатися удома. Однак невеликі фізичні навантаження їм все таки потрібні. Ніколи не гуляйте з пекінесом в дуже жарку погоду, вони дуже чутливі до перегріву.
Навчання цих собачок є не простим завданням через їх впертого і свавільного характеру. Основи послуху краще почати викладати пекінесові з раннього віку. Вони набагато краще реагують на похвалу, ніж на лайку. Навчати цих собачок можна тільки спокійним голосом і поведінкою. Суворі методи не допоможуть домогтися бажаного від цих собачок.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Собака
Кращий сайт про породу собак Сибірський хаскі. Багато цікавої інформації.
Подарок
Лучшие поздравления на портале Vfarte.ru. Стихи, смс - всё для вас! 
Цікавий україномовний сайт медичної тематики. Відвідуйте медичний портал.